У нашому салоні на Вас чекає затишна домашня обстановка, чай, кава та свіжа преса, професійний індивідуальний підхід, якісне та безпечне обслуговування. Повний комплекс послуг для задоволення Ваших бажань. Для Вас працює перукарський зал, зал манікюру та педикюру, кабінети масажу та гідропроцедур, косметології та візажу. У магазині салону Ви зможете придбати професійну та декоративну косметику, а також супутні товари догляду в домашніх умовах. Сувенірна продукція представлена ​​в нашому магазині прикрасить будь-який будинок і може бути чудовим доповненням до будь-якого подарунка.
Ви можете уточнити орієнтовну вартість майбутнього сервісу у адміністратора салону. Точну вартість визначає майстер під час консультації.
У салоні діє система знижок.

Описание изображения

ПОСЛУГИ ПЕРУКАРСЬКОГО ЗАЛУ

Природний і здоровий блиск волосся – таку моду диктують нам цього сезону з усіх подіумів. Легке і блискуче волосся, ретельно зібране або недбало розпущене - природність знову в тренді. Комплекс послуг салону допоможе Вам по-новому поглянути на себе, насолодитись кожною процедурою та підняти собі настрій.
Описание изображения

КОСМЕТОЛОГІЯ

Сьогодні косметологія поєднує цілющу силу природних компонентів та результати останніх наукових відкриттів, новітні препарати та технології, клінічний досвід та психосоматичний підхід. По суті, косметологія сприяє формуванню естетики зовнішнього вигляду здорової людини, чи то дитина, чи доросла людина, жінка чи чоловік. Загальновідомо, що часто нас набагато більше турбує не стан здоров'я сам собою, а бажання бачити себе здоровим і красивим. Власне не чужа краса, а потреба відчувати саме себе об'єктом естетичного захоплення людей, що оточують нас, хвилює нас набагато більше. І стає доречним говорити про гармонію. Гармонію душі та тіла. Естетична косметологія поєднує медичний підхід з урахуванням соматичного стану, способу життя, уявлення пацієнтів про бажані результати лікувальних процедур.

Описание изображения

НІГТЬОВИЙ СЕРВІС

Якщо за станом наших рук, можна визначити вік жінки, то за доглянутістю нігтів можна судити про її ставлення до себе! І саме догляд за нігтями займає одну з важливих процедур у догляді за руками! І якщо недоліки шкіри можна ретельно замаскувати, то недоглянуті руки сховати неможливо! Створюючи кабінет нігтьового сервісу, ми приділили максимум уваги забезпечення комфорту проходження процедур, а також умовам гігієни та стерильності послуг.

Описание изображения

МАСАЖ І ГІДРОПРОЦЕДУРИ

Масаж давно по праву може називатися панацеєю від усіх хвороб та чудовою профілактикою. Масаж спини, масаж обличчя, масаж ніг і навіть звичайні торкання людини до себе подібного, заряджені позитивною енергією, здатні зцілювати, поповнювати сили, упорядковувати і тіло, і душу і просто гармонізувати стан.

Описание изображения

ДЕПІЛЯЦІЯ ТА ЕПІЛЯЦІЯ

Описание изображения

ДОГЛЯД ЗА БРОВАМИ ТА ВІЯМИ

Описание изображения

ВИЗАЖ